Kuvaus valmennusryhmistä

Jokaiselle valmennettavalle lähetetään syyslukukauden aluksi Valmennuksen kausitiedote ja valmennusryhmälista, josta selviää oma viikottainen valmennusajankohta, kenttä ja valmentaja. 

Ryhmien tasot 1-6. Taso 1 on alkeistaso ja Taso 6 on vahva C-luokka tai parempi
Maanantai  Tennispuisto   Rildo Ojala
14.00 Anna-Maija Mäkelä    
 - 15.30 Tiina Vaittinen    
Kenttä 1 Sanna Poranen    
Taso 6 Eeva Seppälä    
       
16.30 Ville Väyrynen    
 - 17.30 Hanna Saura    
Kenttä 2 Kirsikka Mannerkoski    
Taso X Arttu Oksanen    
       
17.30 Annamaija Siljander    
 - 18.30 Varpu Mäntylä    
Kenttä 1 Noora Simpanen    
Taso 1 Sonja Peurala    
19.00 (tyhjä)   Pariton viikko
' - 20.00 Maisa Pirilä   Parillinen viikko
  Sanna Kiviranta-Kontio    
Kenttä  7  Katri Holappa    
Taso 5-6 Laura Suni     
20.30 Antti Puotila    
 - 21.30 Toni Stigzelius     
Kenttä 3 Mikko Puotila     
Taso 2-3 Jouko Lintunen    
Tiistai Esport Center   Hannu Niemistö
17.30 (17-17.30 oma harjoitus) Kari Lehtonen   parillinen viikko
- 19.00 Pasi Hopia   parillinen viikko
Kenttä 3 ja 6 Juha Hilanne   parillinen viikko
taso 6 Jouni Kukko   parillinen viikko
17.30 (17-17.30 oma harjoitus) Matti Laamanen   pariton viikko
- 19.00 Ilmo Korpelainen   pariton viikko
Kenttä 3 ja 6 Juha Jaatinen   pariton viikko
taso 6 (Niemistö)   pariton viikko
Tiistai Tennispuisto   Rildo Ojala
12:30 (tyhjä)    
 - 13.30 (tyhjä)    
Kenttä 2 (tyhjä)    
Taso XX (tyhjä)    
       
18.00 (tyhjä)    
 - 19.30 Elina Teramo-Salonen    
Kenttä 6 Ritva Häyrinen-Immonen    
Taso 5-6 Julia Lerche    
19.30 Perttu Puro   Pariton viikko
 - 21.00 Pekka Lindfors   Parillinen viikko
Kenttä 6 Harry Monthen   Pariton viikko 
Pariton: Taso 5 Antti Markkola   Parillinen viikko
Parillinen: Taso 5 Jarna Juusela   Pariton viikko 
  Jussi Heinilä   Parillinen viikko
  Petri Uusitalo   Pariton viikko
  Mari Kimanen   Parillinen viikko
Keskiviikko Esport Center / Tennispuisto Rildo Ojala
9:30 Kaija Ollila    
- 11.00 Erja Järvelä     
Taso 4-5 Maija-Kaarina Kuusi    
Tennispuisto K3 Marja Eskola-Säteri    
   
11:00 (tyhjä)    
- 12.30 (tyhjä)    
Taso XX (tyhjä)    
Tennispuisto K3 (tyhjä)    
   
16:30 Timo Löyttyniemi    
- 17.30 Pekka Hemmi    
Kenttä 12 (Esport) Timo Hämäläinen    
Taso 5-6 Hannu Silvennoinen    
17.30 (tyhjä)   Pariton viikko
 - 19.00 Outi Molander-Mäkelä    Pariton viikko
Kenttä 14 (Esport) Henna Rautiainen   joka viikko
Taso 5-6 Kirsi Skogberg   Pariton viikko
  Kati Korpinen   Parillinen viikko
  Nina Schalin   Parillinen viikko
  Riitta Korhonen   Parillinen viikko
19.00 Ilkka Laipio    
 - 20.00 Harri Siukonen    
Kenttä 14 (Esport) Jan Nordgren    
Taso 4 Timo Iivarinen    
20.00 Pekka Jäntti   Pariton viikko 
 - 21.30 Olli Hyvönen   Parillinen viikko 
Kenttä 14 (Esport) Pasi Kontkanen   Pariton viikko 
Taso 4-5 Panu Saukko   Parillinen viikko
  Björn Silfverberg   pariton
  Kyösti Oasmaa     Pariton viikko
  Kalevi Friberg   Parillinen viikko
  Jukka Haakana   Parillinen viikko
Torstai Tennispuisto   Rildo Ojala
9.30 Tuija Ihalainen    
-10.30 (tyhjä)    
Kenttä 2 Heidi Blanz    
Taso 6 Marjo Heikinheimo    
       
16.30 Heikki Lassila    
 - 17.30 Kalevi Friberg    
Kenttä 2 Matti Laipio    
Taso 4 Petri Rinne    
17.30 Kai Lassila    Pariton viikko
 - 18.30 Kari Lautso   Parillinen viikko
Kenttä 2 Perttu Puro   Pariton viikko
Taso 4-5 Mikko Suhonen   Parillinen viikko
  Jukka Tarvo     
  Erkki Teittinen    
18.30 Erkki Teittinen   Pariton viikko
 - 19.30 Esa Yli-Maunula    
Kenttä 2 Mikko Tenhola    
Taso 6 Juha Jaatinen   Parillinen viikko
  Petri Paavolainen     
 
20.00 Lotta Pyykönen    
 - 21.00 Henna Kainomaa    
Kenttä 4  Erik Husgafvel    
  Meri Kalke    
Torstai Esport Center   Jani Jankkila 
17.30 Heikki Kauhanen   Pariton viikko
 - 19.00 Harri Snicker   Parillinen viikko
Kenttä 14 Jonne Juusela    
Taso 6 Nicholas Lowe   Parillinen viikko
  Petri Tikkanen    
  Michael Warner    Pariton viikko
19.00 Leena Ala-Ketola    Parillinen viikko
 - 20.30 Yvonne Catani    Parillinen viikko
Kenttä 14 Maija-Liisa Pirilä   Pariton viikko
Taso 4 Eeva Korte   Pariton viikko
  Helena Vuorinen-Markkola Parillinen viikko
  Päivi Silvasti   Pariton viikko
  Hannele Björklund    Pariton viikko
  Aila Valkila   Parillinen viikko
20.30 Andreas Okerblom     
 - 21.30 Tomi Ihalainen     
Kenttä 14 Mohammad Elhariry    
Taso 3 Ville Kotiaho   Parillinen viikko
  Tom Karlemo   Pariton viikko
Sunnuntai Tennispuisto   Rildo Ojala
11:30-12:30 Eerika Ihanainen-Lehto     
kenttä 2 Laura Kemppainen    
taso 1 Jenna Kettunen    
  Emma Lehtonen    
12:30 Emmi Gustafsson    
 - 14.00 Malin Gustafsson    
Kenttä 2 Maarika Hienonen    
Taso1 Nora Haatainen   Parilliset viikot
  (tyhjä)   Parittomat viikot
14.00 Anne Alitolppa-Niitamo   Parillinen viikko
 - 15.30 Tarja Puotila   Parillinen viikko
Kenttä 2 Tiina Stigzelius   Parillinen viikko
Taso 3 Jessica Lindqvist   Parillinen viikko
  Uchenna Ikegwuonu    Pariton viikko
   Meri Kalke   Pariton viikko
  Susanna Saarinen   Pariton viikko
  Maija Heiskanen   Pariton viikko
17.00 Ida Holmberg    
 - 18.00 Mirka Silvennoinen    
Kenttä 6 Milla Luukkainen    
Taso 1 Riku Sipilä  

(15.8.2021)